Kontakt

Kontakta oss gärna

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Nema Problema

Magnus Ladulåsgatan 1, c/o The Park
118 65 Stockholm
info@nemaproblema.se

Nyhetsbrev

Få inbjudningar, nyheter och information om uppdrag! Vi skickar nyhetsbrev 4 gånger om året.

Prenumerera

Kontaktperson vid kränkningar eller trakasserier

Karin Nordborg – karin@nordborgs.se

Nema Problema accepterar inte kränkningar eller trakasserier. Om du ändå skulle uppleva eller se något sådant från personal, volontärer eller deltagare vill vi gärna veta det. Du kan kontakta Karin på kontaktuppgifterna ovan eller någon av medarbetarna.

Medarbetare

Philip Robertsson

Grundare och Verksamhetschef

073 784 58 34
philip@nemaproblema.se

Vilhelm Skoglund

Grundare och rådgivare

076 629 32 39
ville@nemaproblema.se

Martina Roos Holmborg

Programansvarig
(föräldraledig)

079 321 90 26
martina@nemaproblema.se

 

Ante Nordqvist

Vice Verksamhetschef

073 535 56 14
ante@nemaproblema.se

Amanda Lindell

Programansvarig

076 005 32 27
amanda@nemaproblema.se

Mattias Svensson

Programansvarig

076 027 79 91
mattias@nemaproblema.se

Hanna Söderlund

Kommunikatör & Programassistent

076 026 51 54
hanna@nemaproblema.se

Anna Winehav

Programassistent

076 020 83 14
anna@nemaproblema.se